0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Genel Toplam 0.00
-10 %
SEAGUAR Beyaz ETIKET Orijinal olta 4LB-20LB FLOROKARBON olta s 100 M

SEAGUAR Beyaz ETIKET Orijinal olta 4LB-20LB FLOROKARBON olta s 100 M

₺ 13.32
₺ 14.80
Stokta

Mal

SEAGUAR Beyaz ETIKET Orijinal olta 4 LB-20 LB 100% FLOROKARBON olta s 100 M -312.00/piece-110.00/piece-40.85/piece-39.98/piece-37.41/piece Dünyanın en iyi olta, thE yaratıcısı karbon tel Seaguar
Seaguar yeni karbon yol ana hat fazla 30% daha yumuşak olması için test edilmiştir vardır diğer markalar karbon piyasada. Ben bir yumuşak ve daha uygun tekeri, değil sadece iplik tekerlekler için ama aynı zamanda damla için tekerlekler., Olta süper güçlü çekme kuvveti vardır, ve çok iyi hassasiyet vardır etkinleştirmek için balıkçı algıladıkları için balık mesaj ve kanca o kadar ilk kez. Bu hat için kullanılabilir herhangi bir su acı su, nedeniyle 100% safKarbon fiber ekstraksiyon teknolojisi, diğer naylon konu ile karşılaştırıldığında, Ben neredeyse görünmez su. Si G karbon tel özel teknoloji ile kaplı olduğunu, tamamen ücretsiz UV ultraviyole ışınları, ücretsiz kimyasal maddeler, yüksek doğrusal yoğunluk, soğuk su.Bu kırılgan hale. Bu yüksek kaliteli karbon fiber hattı Seaguar kullanarak 100% saflık ile eşsiz karbon bulamaç ekstraksiyon teknolojisi. Eğer karbon tel kullanılan veya diğer markalar kullanarak vardır var, biz öneririz deneyin ve karşılaştırın.Ben gerçekten farklı olduğunu anlamak.
Seaguar dünyanın ilk üretmek için üretici ve icat karbon tel. Onun kendi karbon bulamaç kullanır ve ekstraksiyon teknolojisi üretmek için olta. Bu karbon tel yaratıcısı ve karbon ön tel. Seaguar marka ürünleri yaygın dünya tarafından kabul.El, lehine profesyonel spor balıkçılar, SEG lider olmuştur karbon tel alan birçok yıl için ve her zaman ön planda.Mağaza grandly tanıtılan, en son ithal, garantili dünyada sadece en kaliteli ürünleri satmak için.

Ürün hakkında

hat Numarası:
1, 1.2, 1.5, 2, 2.5, 3,0, 3.5, 4, 5
pozisyon:
nehir,rezervuar Gölet,Ocean Beach Balıkçılık,göl,Okyanus Tekne Balık,dere,Okyanus Kaya Fshing
yüzdürme Karakteristik:
İpucu Yüzer Hattı Sink
şekil:
seviye
Cetvel veya değil:
Hayır
metre:
100m
Ölçeği ile veya değil:
Hayır
Marka Adı:
DASNAKI
Model Numarası:
SEAGUAR
malzeme:
karbon Fiber

Müşteriler kadar seçer