0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Genel Toplam 0.00
-19 %
1 set sıcak USB 2.0 Easycap ses Video DVD VHS kayıt yakalama kartı dönüştürücü PC adaptörü

1 set sıcak USB 2.0 Easycap ses Video DVD VHS kayıt yakalama kartı dönüştürücü PC adaptörü

₺ 4.85
₺ 5.99
Stokta

Mal

-1.20/piece-5.38/piece-2.03/piece Yeni USB2.0 DVD Converter, dönüştürmek analog video dijital formatı Açıklama : Ses ile USB 2.0 Video kapmak, bu yüksek kaliteli video ve doğrudan ses dosyası yakalayabilir ses kartı olmadan USB 2.0 arayüzü. Ancak, kurulum çok basit ve harici güç gereksizdir. Laptop için çözüm, biz profesyonel video düzenleme yazılımı daha sonra sizin için en iyi düzenleme işlevi sağlamak. Video Studio video düzenleme yazılımı onları kadar eğlenceli filmleri düzenleme yapar. Yeni Video Studio film sihirbazı acemi kullanıcılar sadece üç adımda şık filmleri bitirmek yardımcı olur. Payı bitmiş projelerde DVD, bant, Web ve mobil cihazlar. Yüksek hızlı render ve gerçek zamanlı performans demek daha az bekleme süresi ve daha fazla zaman oluşturma. Özellikleri :
. Profesyonel ve kolay & öğrenmek kullanılan video editörü yazılımı
. Popüler USB 2.0 arabirimi ve diğer gerekmez
. Yakalama Video ve ses olsa USB 2.0 arayüzü
. Destek parlaklık, kontrast, renk ve doygunluk kontrolü
. , Uygun boyut taşıması kolay
. Ses kartı olmadan ses yakalamak olabilir
. Yüksek tak & çalıştır
. Tüm formatları için destek : kayıt DVD +/-R/RW, DVD +/-VR ve DVD-Video
. Uygulayarak için internet konferans/net toplantı. Specifictions :
. USB teknik Rev. 2.0 ile uyumludur
. Destekler NTSC, PAL Video formatı
. Video girişi : bir RCA kompozit, bir S-Video
. Ses girişi : Stereo ses (RCA)
. Boyut : (L) 78 x (W) 30 x (H) 20mm
. USB otobüs güç
. Yüksek kaliteli video çözünürlüğü destekler :
NTSC : 720x480 @ 30fps
PAL : 720x576 @ 25fps Sistem gereksinimleri :
. P4 1.7 GHz CPU veya
. 256 MB RAM
. VGA kart 32 MB bellek ile
. Bir mevcut USB 2.0 portu
. Uyumlu Windows-ses kartı
. Microsoft windows XP/Vista/yedi
Donanım kurulum
(1) ilk önce ses ile Easy CAP USB 2.0 Video yakalama bağlamak bilgisayarınıza, "yazılım takın lütfen CD-ROM" içine CD sürücü. Seçeneğini "yüklemek". Zaman "yeni donanım bulundu sihirbazı tamamladıktan" pencere "tıklayın görünür bitirmek için" tamamlamak sürücü yükleme.
Not : eğer herhangi bir daha fazla bileşenleri vardır bulundu almak kadar yukarıdaki işlemi tekrarlayın lütfen mesaj "yeni donanım bulundu : sizin donanım yüklü ve yapılandırılmış kullanımı ".
(2) şimdi doğru monte sürücüleri kontrol edin gerekir. Ses ile Easy CAP USB 2.0 Video yakalama bağlamak bilgisayarınıza, benim bilgisayar ve sol sağ tıklayın tıklayın özellikleri. Donanım tab ve daha sonra cihazı yöneticisi tıklayın. aygıt yöneticisi tıklayın + görüntüleme cihazları doğru sen "OEM caputer". Sarı işareti varsa yanında daha sonra bu doğru sürücü yüklü değil anlamına gelir. Kaldırmak gerekir sürücü ve ses ile Easy CAP USB 2.0 Video yakalama kesmek bilgisayardan ve yeniden yüklemek sürücü tekrar.
Yazılım yükleme
Zaman bilgisayar içine CD-ROM takın, ve "yüklemek". Sonraki windows, ve tıklayın "sonraki". "Ben lisans anlaşması koşullarını kabul". Tıklayın "sonraki", "Finish" tamamlamak için uygulama yazılımı kurulum.
Çift tıklayın "honestech VHS DVD üzerinde 2.0 SE" simgesi masaüstü, sen bir pencere, ve sizin ürün anahtarı girmeniz gerekir, pencerede ardından "tamam" simgesi. (ürün anahtar bulabilirsiniz üzerinde CD klasör "SN.txt") Başlatmak için VHS DVD uygulama, ve kullanımı ile dijital yaşam zevk bizim ürünleri
Paket ve dahil : 1 X USB RCA AV S-Video CVBS Video ses TV VHS DVD Win 7 8 64 Bit yeni 1 X CD 1 x USB kablosu 1 X kurulum kılavuzu Güvenlik kodu : TVR25-NMBGG-HGGGH-362 DC-6 BMG6 12353 Biz damla nakliye destek, toptan fiyatlar ve hizmetleri, ve biz rekabetçi bir şirket, biz değil fatura ve fiyat ile ilgili şeyler eklemek için ürün, emin lütfen.

Ürün hakkında

Kablo uzunluğu:
other
Marka Adı:
LUANDAO
tip:
Kablo Adaptörü
Model Numarası:
other
ürünleri Durum:
Stok

Müşteriler kadar seçer