0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Genel Toplam 0.00
-17 %
Katlanır Çift Katmanlı Mutfak Drenaj Raf Lavabo Drenaj Raf Tepsi Çanak Kase Depolama Tutucu Sebze Meyve Draing Kurulu

Katlanır Çift Katmanlı Mutfak Drenaj Raf Lavabo Drenaj Raf Tepsi Çanak Kase Depolama Tutucu Sebze Meyve Draing Kurulu

₺ 4.14
₺ 4.99
Stokta

Mal

Katlanır Çok Fonksiyonlu Çift Katmanlı Mutfak Drenaj Raf Lavabo Drenaj Raf Tepsi Çanak Kase Depolama Tutucu Sebze Meyve Draing Kurulu (pembe) Açıklama
Raflar kat ve yerleştirilen sütunlar bir arada kullanarak enkaz raf. Daha fazla bar braketi destek destekleyen kat için, benzersiz, akıllı tasarım, kolay taşıma, temiz ve parlak, açık plan tasarım, depolama görünür bir bakışta. Depolama parçalanmış küçük ev eşyaları. Dışarı içi boş tasarım, ayrılabilir ve montajı kolay. Kesinlikle bizim tasarım seviyorum bu 2-katmanlı plastik raf organizatör.
Özellikleri
-Renk : Beyaz.
-Malzeme : PP
-Boyutu : 25x17.5x9 cm.
-Hazırlanmış sağlam plastik (PP) malzeme, bacaklar ve uzantıları fit kolayca raflarda ve onları bağlı, endişe asla sallanan ve sallayarak, aynı zamanda montajı kolay ve hiçbir alet gerekli.
-Hafif ama çok sağlam, pürüzsüz kenarları ve dont etrafında viraj veya kolayca kırmak, sizin mutfak dolap veya ofis tezgah aksesuarları için de büyük organizasyon, uzay tasarrufu fikirler.
-Dolap raf üzerinde mükemmel uyar ve saklamak için yeterince güçlü ağırlığı uçucu yağ şişeleri vb.
-Olarak kullanılan bir baharat rafı, büyük baharat şişeleri üzerinde üst, alt üzerinde küçük olanları, her raf üzerinde bol baharat almak için kolayca ve dışarı.
-Az bir alanı, toksik Olmayan ve çevre dostu.1 x Katlanır Çok Fonksiyonlu Çift Katmanlı Mutfak Drenaj Raf Lavabo Drenaj Raf Tepsi Çanak Kase Depolama Tutucu Sebze Meyve Draing kurulu (Pembe)

Ürün hakkında

Kurulum Türü:
Zemin Türü
Tiers sayısı:
Tek
sınıflandırma:
Non- katlama Rack
kullanım:
öteberi
özellik:
Çevre Dostu
Model Numarası:
none
uygulanabilir Uzay:
mutfak
boyut:
M
Tipi:
Depolama Kaset
malzeme:
PP

Müşteriler kadar seçer