0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Genel Toplam 0.00
-20 %
A3 Çift Taraflı Kendinden Şifa 5 Katmanlar Kesme Mat Metrik/Emperyal 45 cm x 30 cm Kapitone Cetvel Uygun için Kağıt Kart Kumaş Cra

A3 Çift Taraflı Kendinden Şifa 5 Katmanlar Kesme Mat Metrik/Emperyal 45 cm x 30 cm Kapitone Cetvel Uygun için Kağıt Kart Kumaş Cra

₺ 8.96
₺ 11.20
Stokta

Mal

Ağır Çok Katmanlı Öz Şifa Kesme Mat, Çift Taraflı Işaretler.
Açı seviyor, çapraz çizgiler, iletki, daireler, kareler vb, Açı işaretler için 0 180 derece. Daire kurallar 1mm için 50mm çevreler. Kağıt boyutu kurallar A6, B6, A5, B5, A4, ve B4 Son Derece doğru (Sınıf I) ölçümleri profesyonel sonuçlar için. Işaretleri tüm 4 kenarları. Her inç hatları ile işaretlenmiş.
Her 1/2 inç hashed ile işaretlenmiş hatları. Her 1/8th inç da işaretlenmiş. Her 5 inç/cms kalın hatları ile işaretlenir; yararlı için kapitone ve dikiş.
Aynı zamanda içerir hatları için çapraz kesme. Anahtar Malzeme Özellikleri Öz Şifa Kesme Mat. Çift Taraflı. Yan 1 Metrik (cm/mm) ve Yan 2 Emperyal (Inç).
Çoklu katmanlar, ısı dayanıklı, kokusuz, kaymaz malzeme esnek kullanım için Çevre dostu malzeme. Tamamen geri dönüştürülebilir. Özel Teklif bu fiyat sadece sınırlı süre.
Renk : yeşil
Malzeme : PVC
Boyutu : 45*30 cm
Paket İçeriği : .
1 * kesme Mat
Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünleri dahil değildir.
Not : işık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir resimde öğenin renk biraz farklı gerçek bir şey. Ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

Ürün hakkında

renk:
Yeşil
Model Numarası:
Cutting Mat

Müşteriler kadar seçer