0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Genel Toplam 0.00
-30 %
Ücretsiz Kargo 1 ADET Penis Pompası pussy pompa Çok Fonksiyonlu Penis Büyütme Erkek Gerçek Cilt Duygu Için Seks Oyuncak erkekler

Ücretsiz Kargo 1 ADET Penis Pompası pussy pompa Çok Fonksiyonlu Penis Büyütme Erkek Gerçek Cilt Duygu Için Seks Oyuncak erkekler

₺ 16.09
₺ 22.99
Stokta

Mal

Kendinize keyifli bir performans artışı verinPenis Pompası. Penis uzunluğunu ve çevresi sık kullanımla arttırmak için tasarlanan emme, her pompa ile arttıkça sansasyonel hissediyor.
 Penisinizi takın ve tatmin edici bir vakum oluşturmak için şişirme ampulünü pompalayın.Bu kan akışını artırır ve zaman içinde penisinizin boyutunu artırabilen kan damarlarını genişletir.
Sıkı bir çalışma için spor salonuna gittiğinizde, kaslarınızın daha büyük görünmesini göreceksiniz. Penisin pompayı kullandıktan hemen sonra daha sert, daha uzun ve grittier görünebilir ve hissedebilir, bu da seks veya masturbation basyona etkileyici bir giriş yapar.Geliştirilmiş kan akışı, daha uzun süre daha güçlü bir ereksiyonun korunmasına yardımcı olabilir, sevginin süresini ve ortaya çıkan doruğun yoğunluğunu arttırır.
Sık kullanımda, boyut ve şekillerde ölçülebilir bir artış yaşayabilirsiniz. En iyi sonuçlar için, her 15 dakikada bir mola ile günde 30 dakika ila 60 dakika arasında kullanın. Kullanım sırasında herhangi bir rahatsızlık yaşarsanız, kullandığınız emme miktarını azaltın.
5 inç'e kadar bir çevresi ile 7 inç veya daha az uzunlukta erkekler için uygundur.
Ana bölme, tamamen cildin güvenli ve toksik olmadığından emin olmak için tpe'den yapılmış astar ve conta, hortum ve pompa ile ABS plastikten yapılmıştır. Pompa, vakumu hızlı ve güvenli bir şekilde devre dışı bırakmak için hızlı bir açma düğmesi ile üretilmiştir.
Genişletilmiş kullanım için antibakteriyel seks oyuncak temizleyici ile kolayca temizlenir. Gelecekte enflasyon sorunlarına neden olabileceğinden, enflasyon hortumunu ve ampulü suya batırmamaya dikkat edin. Hortum, temizlik için pompadan kolayca çıkarılabilir.

Ürün hakkında

öğe Türü:
Pumps & Enlargers
malzeme:
ABS + Silicone
boyut:
Normal
Müstehcen Resim:
Hayır
Model Numarası:
Penis Enlarger
Cinsel Düşündüren:
Hayır
Marka Adı:
lovemate
Package Weight:
450g

Müşteriler kadar seçer