0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Genel Toplam 0.00
Büyük Boy 320*320mm HIPS Yüksek Darbe Plastik Satranç ve Dama Echecs Ilginç Oyunlar Fantezi Eğitim Akıllı Oyuncak

Büyük Boy 320*320mm HIPS Yüksek Darbe Plastik Satranç ve Dama Echecs Ilginç Oyunlar Fantezi Eğitim Akıllı Oyuncak

₺ 3.55
Stokta

Mal

-3.99/piece Satranç tarihisatranç kökenleri tam olarak temizle değilseniz, en önceki evrimleştiği inanıyorum olsa satranç-oyunları gibi neredeyse iki bin yıl önce hindistan'da oynadı. oyun satranç bugün bildiğimiz 15th yüzyıl beri etrafında olmuştur nerede avrupa'da popüler oldu.Hedefe Satrançsatranç bir oyun oynadı içeren bir ters tarafta iki rakipler kurulu arasındaki alternatif renkler 64 kareler. her oyuncu 16 parça vardır : 1 kral, 1 kraliçe, 2 rooks, 2 piskoposlar, 2 knights, ve 8 piyonlar. hedefe checkmate oyunun diğer kral. Checkmate kral için bir konumda olduğunu ne olur yakalanabilir (kontrol) gelen ve kaçamaz yakalama. ambalaj kutusu farklı olabilir olsa hiçbir mıknatıslar, hava tarafından mıknatıslar birlikte göndermek için izin verilmez. burada bulabilirsiniz daha illüstrasyon : Dikkat : Geri gelmek
Sizden herhangi bir mesaj varsa kontrol etmek için sipariş sonra bize!!!
1. RETS-express tarafından yük daha fazla olacaktır tahmini gelen alıcı uzaktan ilçeler olduğunu posta kodu masa.
2. eğer mal yerine ölçüm tarafından hesaplanır ağırlık, farklı yük olacak.
3. bazı ülkelerde alıcının vergi numarası eklenmelidir tarafından gönderme eğer faturada gibi hızlı ekspres Fedex veya UPS.
4.
Yük olacak değil sağ çoğunlukla, eğer daha yüksek ödenen zaman biz başlangıç ve bulmak, Denge ödemek ihtiyacım olacak;Paket oldukça uzun ve birçok ülke olamaz gel;Gibi hızlı ekspres tarafından gönderme eğer DHL, UPS, FEDEX, TNT, vb, eğer navlun oldukça yüksek gösterilen sayfa veya sipariş, bize sormak için bekliyoruz tekrar kontrol için size ödeme yapmadan önce.
5. J-NET navlun Ukrayna ve diğer bazı ülkeler için çok ucuz olduğunu.
6. imzalamadan önce kırık ise kontrol ve paket almak.Eğer packge olduğunu kırık, kanıtlamak için FOTOĞRAF ÇEKMEK nakliye şirketi mal kırdı! Ve sormak gönderme postacı size göstermek için onların kağıt iş hasarlı paket ve mal, ayrıntıları yazmak, işareti ve fotoğraf çekmek! Daha sonra tüm bize fotoğraf göndermek. Tüm ulaşım tarafından kırık kanıtlamak yapmak!

Ürün hakkında

renk:
figure size 45, figure size 52
tip:
Dama ve Satranç
paketleme:
Case
yaş:
> 6 yaşında
malzeme:
Plastik
is_customized:
Evet
Model Numarası:
320*320mm
Modu Öğretim:
Illustration

Müşteriler kadar seçer